PTMIE226BT100
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
PTMIE226BT100
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 22uF 25V ±20% - Tantalum Capacitors ROHS