MMB02070D3304BB200
MFR.Part #
MMB02070D3304BB200
Description
-55℃~+125℃ 3.3MΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS