MMA02040D5104BB300
MFR.Part #
MMA02040D5104BB300
JLCPCB Part #
C20138107
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.1MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS