FXC1040-101M
MFR.Part #
FXC1040-101M
JLCPCB Part #
C191165
Package
SMD,11x10x3.8mm
Description
1.5A 100uH 1A 300mΩ ±20% SMD,11x10x3.8mm Power Inductors ROHS