SMLJ85CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ85CA-TP
JLCPCB Part #
C19996260
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 104V 137V 20.8A 2uA 3kW@10/1000us 85V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS