SMLJ7.5CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ7.5CA-TP
JLCPCB Part #
C19996252
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 100uA 12.9V 232.6A@10/1000us 3kW@10/1000us 7.5V 9.21V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS