SMLJ60CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ60CA-TP
JLCPCB Part #
C19996243
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 31A 60V 73.7V 96.8V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS