SMLJ43A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ43A-TP
JLCPCB Part #
C19996223
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 43.2A 43V 52.8V 69.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS