SMLJ36CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ36CA-TP
JLCPCB Part #
C19996215
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 36V 3kW@10/1000us 44.2V 51.6A 58.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS