SMLJ30AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ30AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19996205
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 30V 36.8V 3kW@10/1000us 48.4V 62A@10/1000us TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS