SMLJ24CAHE3A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ24CAHE3A-TP
JLCPCB Part #
C19996198
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 29.5V 38.9V 3kW@10/1000us 77.2A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS