SMLJ22A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ22A-TP
JLCPCB Part #
C19996190
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 22V 26.9V 2uA 35.5V 3kW@10/1000us 84.4A@10/1000us TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS