SMLJ190A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ190A-TP
JLCPCB Part #
C19996181
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 190V 232V 2uA 307.8V 3kW@10/1000us 9.75A@10/1000us TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS