SMLJ14CAHE3A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ14CAHE3A-TP
JLCPCB Part #
C19995670
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 129.4A 14V 17.2V 1uA 23.2V 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS