SMLJ12CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ12CA-TP
JLCPCB Part #
C19995658
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 12V 14.7V 150.6A 19.9V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS