SMLJ11CAHE3A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ11CAHE3A-TP
JLCPCB Part #
C19995653
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 11V 13.5V 164.8A 18.2V 3kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS