SMLJ11CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ11CA-TP
JLCPCB Part #
C19995651
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 11V 13.5V 164.8A@10/1000us 18.2V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS