SMLJ110CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ110CA-TP
JLCPCB Part #
C19995649
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 110V 135V 16.8A 177V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS