SMF54AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF54AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995618
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.3A@10/1000us 54V 66.3V 87.1V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS