SMF48AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF48AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995616
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.6A 48V 58.9V 77.4V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS