SMF43AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF43AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995612
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.9A 43V 52.8V 69.4V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS