SMF22AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF22AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995603
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 22V 26.9V 35.5V 5.6A TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS