SMF12AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF12AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995589
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 10.1A@10/1000us 12V 14.7V 19.9V 2.5uA TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS