SMF110A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF110A-TP
JLCPCB Part #
C19995584
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 110V 135V 177V 1A 1uA 200W@10/1000us TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS