SMEJ58CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMEJ58CA-TP
JLCPCB Part #
C19995577
Package
SME
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 110V 58V 5uA 6.5nF 70V Bidirectional TVS SME ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS