SMCJ11CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ11CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995485
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 11V 13.5V 18.2V 1uA 82.5A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS