SMCJ1.5KE110CA-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- SMCJ1.5KE110CA-TP
- JLCPCB Part #
- C19995422
- Description
- -55℃~+175℃ 1.5kW 10A 116V 152V 5uA 94V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS