SMCJ1.5KE100CAHE3-TP
MFR.Part #
SMCJ1.5KE100CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995420
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 105V 11A 137V 1uA 85.5V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS