SMCJ1.5KE100AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ1.5KE100AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995419
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 105V 11A@10/1000us 137V 1uA 85.5V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS