SMBSAC26-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBSAC26-TP
JLCPCB Part #
C19995161
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 11.1A 26V 28.9V 42.3V 45pF 500W@10/1000us 5uA TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS