SMBJ90AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ90AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995083
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 111V 146V 1uA 4.1A 90V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS