SMBJ43CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ43CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19994946
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 43V 52.8V 69.4V 8.6A Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS