SMBJ400AL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ400AL-TP
JLCPCB Part #
C19994944
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 400V 494V 600W 648V 900mA TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS