SMBJ220CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ220CA-TP
JLCPCB Part #
C19994927
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1.7A@10/1000us 1uA 220V 272V 356V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS