SMBJ12AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ12AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19994406
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 12V 14.7V 19.9V 1uA 30.2A TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS