SMBJ100AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ100AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19994396
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 100V 123V 162V 1uA 3.7A TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS