SMB20J45CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMB20J45CA-TP
JLCPCB Part #
C19994310
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 27.51A@10/1000us 2kW@10/1000us 45V 55.3V 72.7V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS