SMB20J45A-TP
MFR.Part #
SMB20J45A-TP
JLCPCB Part #
C19994309
Description
-55℃~+150℃ 1uA 27.51A@10/1000us 2kW@10/1000us 45V 55.3V 72.7V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS