SMB20J40A-TP
MFR.Part #
SMB20J40A-TP
JLCPCB Part #
C19994306
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2kW@10/1000us 31.01A 40V 49.1V 64.5V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS