SMB20J33CA-TP
MFR.Part #
SMB20J33CA-TP
JLCPCB Part #
C19994304
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2kW@10/1000us 33V 37.52A@10/1000us 40.6V 53.3V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS