SMB15J19A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMB15J19A-TP
JLCPCB Part #
C19994278
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 19V 23.3V 30.8V 48.73A 5uA TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS