SMB10J7.5CA-TP
MFR.Part #
SMB10J7.5CA-TP
JLCPCB Part #
C19994257
Description
-55℃~+150℃ 100uA 12.9V 1kW@10/1000us 7.5V 77.52A@10/1000us 9.21V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS