SMB10J40A-TP
MFR.Part #
SMB10J40A-TP
JLCPCB Part #
C19994231
Description
-55℃~+150℃ 15.5A@10/1000us 1kW@10/1000us 1uA 40V 49.1V 64.5V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS