SMB10J30CA-TP
MFR.Part #
SMB10J30CA-TP
JLCPCB Part #
C19994227
Description
-55℃~+150℃ 1kW@10/1000us 1uA 20.66A@10/1000us 30V 36.8V 48.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS