SMB10J28CA-TP
MFR.Part #
SMB10J28CA-TP
JLCPCB Part #
C19994225
Description
-55℃~+150℃ 1kW@10/1000us 1uA 22.03A 28V 34.4V 45.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS