SMB10J12CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMB10J12CA-TP
JLCPCB Part #
C19994203
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 12V 14.7V 19.9V 1kW@10/1000us 50.25A@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS