SMAJP4KE400CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJP4KE400CA-TP
JLCPCB Part #
C19993887
Package
DO-214AC(SMAJ)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 342V 400W@10/1000us 420V 548V 800mA Bidirectional TVS DO-214AC(SMAJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS