SMAJ64AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ64AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19993779
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 103V 1uA 3.9A@10/1000us 400W@10/1000us 64V 78.6V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS