SMAJ43AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ43AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19993698
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 400W@10/1000us 43V 5.7A@10/1000us 52.8V 69.4V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS