SMAJ180CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ180CA-TP
JLCPCB Part #
C19993673
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 1.4A 180V 1uA 220V 292V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS